Perfekcyjna stylistka paznokci

Perfekcyjna stylistka paznokci. Co to oznacza? Jakie są super cechy takiej osoby i co trzeba posiadać? Jeżeli szukasz pracy jako stylistka i chcesz dużo zarabiać to koniecznie przeczytaj ten artykuł

Szukasz pracy jako stylistka? Chcesz dużo zarabiać?

To cechy które powinnaś posiadać by mieć satysfakcje ze swojej pracy

Co należy do stylistki

 

1.        Najważniejsze CHEĆ DO PRACY! chęć do rozwoju- to czy ktoś umie wszystko robić czy nie umie to jest jedna mała rzecz. Bo jeśli bardzo chcesz to możesz prawda?

Energie stylistki czuć na kilometr Jeśli chce i chętnie się uczy to ja bym ją chętnie zatrudniła. Wiek nie ma znaczenia, możesz być bardzo młoda jak i też nie 20-stka … mam bardzo dużo dziewczyn na szkoleniu po 40 one naprawdę są dobre i mają mnóstwo chęci!

 

2.       Uprzejmość- praca z klientem to ciągła walka ze sobą co z tego, że masz zły dzień? I tak dzień klientki liczy się bardziej. Zainteresowanie potrzebami klienta procentuje najbardziej. Pytanie czy chce kawę herbatę, pomoc przy ściąganiu kurtki, podawanie torebki, odebranie telefonu, bo jej ręka jest w oliwce, włączenie jej ulubionego serialu podczas usługi, mogłabym tak wymieniać jeszcze wiele innych przykładów. To są bardzo ważne rzeczy. To też jest twoja praca.

 

3.       Dbaj o klientki jakby ta była twoją prywatną klientką, bo kiedyś tak może się stać, że możesz odejść z pracy, zastanów się czy masz plan B.

 

4.       Musisz być asertywna zarówno do pracodawcy jak i klienta. Uprzejmość to co innego. Jeśli klientka złamała paznokcia a w twoim regulaminie napisane jest, że za ta usługę musi zapłacić to musi zapłacić. Szukanie terminu w twój wolny dzień to nie uprzejmość tylko uległość.

 

5.       Podczas wykonywania usługi nie rozmawiaj przez telefon!!! Mnóstwo stylistek to robi, to nie tylko wyraz nieuprzejmości, ale również twój czas pracy się wydłuża. To nie czas na twoje zwierzenia z przyjaciółką czy mężem przez telefon. Ty jesteś w pracy.

 

6.       Dbaj o swoją higienę w pracy, rób przerwy jedz posiłki, patrz w dal, ruszaj się!

 

7.       Zastanów się zanim podejmiesz pracę, ile chcesz zarabiać, nie licz na to, że pracodawca to Tobie powie i będziesz zadowolona. Każdy ma inne potrzeby, inne wymagania, ty sama musisz wiedzieć, ile chcesz zarabiać by być zadowoloną wtedy będziesz miała szanse na wnioski czy wato podjąć tę prace czy nie, czy jesteś usatysfakcjonowana czy nie. Musisz wiedzieć jaki jest twój cel zarobkowy.

 

8.       Zastanów się czy nie wolisz pracować na swojej działalności czy być więźniem swojego pracodawcy i ukrywać się ze swoimi klientkami, które robisz w domu. Możesz mieć dwa źródła dochodu. Zawsze jest lepiej mieć z czego rezygnować niż zostać z ręką w nocniku.

 

9.       Szkol się! Jeśli nie zapewnia tobie tego pracodawca rób to we własnym zakresie, jeśli salon się nie rozwija i nie dba o rozwój stylistek, kiedyś zniknie z mapy salonów, a Ty zostaniesz. Wyszkolona masz szanse przejąć wszystkie klientki i w przeciągu tygodnia zarabiać 3 x tyle co w salonie, który upadł. Zawsze możesz odejść w trakcie zabierając ze sobą klientki! Salon ma swoją moc, markę, miejsce, ma możliwości by zachęcać swoich klientów by korzystali z usług salonu. Jeśli tą osobą, która utrzymuje salon jesteś ty to po co dzielisz się zarobkiem jak nikt oprócz Ciebie nie wykonuje żadnej pracy?

Wnioski

Pracodawca musi zająć się pracy dawaniem a pracownik usług wykonywaniem tych usług.

Pracodawca musi sprawiedliwie płacić za tę prace, a pracownik starać się wykonać w 100%.

 

 

 

 

 

Comments

Leave your comment

TOP