W Polsce ale pewnie też i na całym świecie zawód stylistki paznokci jest niedoceniony. Wiele osób myśli, że stylizacja paznokci to relatywnie prosty zabieg, który wymaga tylko minimalnej wprawy i trochę większej estetyki. Konkurencja olbrzymia, cena za usługę systematycznie zaniżana co w konsekwencji musi się przełożyć na jakość usługi. W chwili obecnej nie ma jasnych i prawnie określonych norm, które mogłyby w jakikolwiek sposób normatyzować zawód stylistki paznokci. Dlatego też z jednej strony każda z nas może zostać stylistką paznokci i tak się reklamować. Z drugiej jednak strony nie każda z nas do takiej pracy się nadaje i ma odpowiednie kwalifikacje.

Bądź perfekcjonistką – my wiemy, że stylistka paznokci to bardzo odpowiedzialna praca. Bycie stylistką to nie tylko zmysł artystyczny i umiejętność wyrażenia siebie poprzez swoje stylizacje. Bycie stylistką to również bardzo duża inwestycja w swoją wiedzę, warsztat oraz podnoszenie własnych kwalifikacji. W zasadzie w tym zawodzie nie można powiedzieć, że wie się już wszystko. Nowe techniki, doskonalenie samej siebie, swojej wiedzy, znajomość nowych produktów narzuca od stylistek paznokci ciągłe szkolenia. A co za tym idzie również inwestycję. I ostatni ważny element, o którym dużo stylistek paznokci zapomina. Stylistka paznokci to również prowadzenie biznesu. Cena usługi, koszt zakupu produktów, najmu powietrzni pod salon muszą być zoptymalizowane. Cena za stylizację musi być tak dobrana, żeby czerpać przyjemność z własnej pracy i jeszcze na tym zarobić. I to jest najtrudniejsza kombinacja.

Wszystkie szkolenia, które w chwili obecnej prowadzimy i przygotowujemy są idealnie dobrane  pod względem merytorycznym i programowym. Nasi instruktorzy to osoby od kilkunastu lat powiązane z tym biznesem, niejednokrotnie startujący w profesjonalnych zawodach czy prowadzący własną działalność biznesową. Ten miks właśnie powoduje, że jesteśmy w stanie zaoferować profesjonalną wiedzę podaną w ciekawy sposób za rozsądne pieniądze. 

Naszym głównym zadaniem i priorytetem jest „wypuszczanie” na rynek najlepiej wyszkolonych stylistek paznokci na polskim rynku.

Kilka kluczowych informacji:

Program szkoleń – został tak przygotowany, żeby móc poprowadzić osobę wchodzącą do zawodu stylistki od podstaw aż po bardzo zaawansowane i trudne techniki. W swojej ofercie posiadamy również szkolenia podstawowe, które będą bardzo pomocne dla osób, które tylko same dla siebie malują paznokcie.

Grupy szkoleniowe – stawiamy na jakość dlatego głównie organizujemy szkolenia dla małych grup. Chcemy mieć pełną kontrolę na jakością szkoleń dla naszych kursantek. Program szkoleń jest napięty dlatego każde szkolenie musi być wykorzystane do granic możliwości. Z naszego doświadczenia wiemy, że tylko przy małych grupach, kiedy instruktor jest w stanie poświęcić więcej czasu dla kursantki, efekt jest dużo lepszy.

Wsparcie on-going – nie pozostawimy naszych kursantek samych sobie. Nawet po zakończeniu szkolenia nasi instruktorzy często pomagają kursantkom. Analizujemy ich prace, czasami je oceniamy i wytykamy błędy ale tylko po to, żeby jeszcze bardziej udoskonalić wiedzę, warsztat oraz technikę. Zawsze mam czas na kontakt oraz pomoc dla wszystkich naszych kursantek. Wsparcie, które oferujemy wykracza znacznie po za standardowe rozwiązania ????

Przynależność i niezależność – nie jesteśmy połączeni z żadnym producentem, z żadną firmą, która sprzedaje produkty do stylizacji paznokci. Oznacza to, że nasze szkolenia są prawdziwe, rzeczywiste, obiektywne i niestety obalają często mity i marketing takich producentów. Przez te kilkanaście lat naszej praktyki, licznych naszych szkoleń, sympozjów naukowych oraz spotkań biznesowych dokładnie wiemy jakie produkty naprawdę są przydatne w naszym zawodzie a jakie są zbędne.

Wiedza i praktyka – sami kiedyś zaczynaliśmy naszą podróż po perfekcyjną stylizację paznokci. Zaczynaliśmy od podstaw, popełnialiśmy błędy, szukaliśmy rozwiązań i mocno inwestowaliśmy w naszą wiedzę. Oczywiście to jest niekończąca się podróż, w którą chcemy Ciebie zabrać i przy okazji skrócić ten czas Twojej nauki do optymalnego minimum. Przekazujemy naprawdę praktyczną wiedzę, bez której ciężko będzie wejść w profesjonalny oraz pół profesjonalny świat perfekcyjnie wykonanych stylizacji paznokci.

Entuzjazm do działania – naszych instruktorów cechuje praktyczna i pragmatyczna wiedza oraz ogromne zaangażowanie. Chcemy, żeby każda osoba, która u nas skończy kurs była profesjonalistką, nawet jeśli paznokcie będzie malować tylko dla samej siebie. Niestety i tak się zdarza, że z wydaniem certyfikatu czekamy do momentu kiedy kursanta naprawdę na to zasłuży. Oznacza to, że każdy kto do nas przyjdzie będzie musiał się nauczyć tego co mamy do zaoferowania.

TOP