Wiemy wszystko o szkoleniach związanych z branżą stylizacji paznokci. Przeprowadziliśmy już mnóstwo szkoleń, które bardzo mocno przyczyniły się do wzrostu sprzedaży firm, z którymi współpracowaliśmy. Nasza oferta szkoleń jest bardzo zróżnicowana i co najważniejsze szyta na miarę i uzgadniana bezpośrednio ze zleceniodawcą. Zakres naszych usług jest naprawdę olbrzymi. Sprawdź co na początek dla Ciebie przygotowaliśmy:

Dystrybutorzy:

Szkolenia i perfekcyjna stylizacja paznokci nie mają dla nas tajemnic.  Od szkoleń podstawowych, po szkolenia specjalistyczne oraz szkolenia instruktorskie. Jeżeli jesteś dystrybutorem produktów do stylizacji paznokci, chcesz rozwijać swój biznes poprzez szkolenia np. salonów, które obsługujesz to idealnie trafiłeś. Współpraca jest bardzo prosta. Ustalamy zakres szkolenia, produkt, formę szkolenia (stacjonarne czy online) oraz datę. Koszt szkolenia jest ustalany indywidualnie.

Właściciele marek profesjonalnych:

Jeżeli jesteś producentem, dystrybutorem, potrzebujesz wsparcia dla swoich produktów lub wprowadzasz nową kategorią produktową na rynek to również służymy pomocą. Pomagamy w doborze produktów, rekomendujemy produkty, sprawdzamy ich jakość. Jesteśmy w stanie zająć się naprawdę kompleksową pomocą przy wdrażaniu nowych produktów na rynek, rozwój line-upu produktowego czy rozbudowa już istniejącego portfolio. Od produktu, po funkcjonalność oraz komunikację. Działamy kompleksowo.

Testy produktowe:

Jeżeli chcesz sprawdzić jak Twój produkt wypada na tle konkurencji, jakie są jego wady oraz zalety śmiało możesz z nami współpracować. Nasi specjaliści dogłębnie przetestują Twój produkt,  obiektywnie go ocenią oraz przeprowadzą wszystkie możliwe testy. Jeżeli chcesz nas sprawdzić podeślij do nas swoje produkty. W naprawdę krótkim czasie dostaniesz kompleksową analizę.

Profesjonalne materiały komunikacyjno-szkoleniowe:

Skutecznie pomagamy w osiągnięciu najlepszych wyników sprzedażowych poprzez szeroko rozumianą komunikacje marketingową. Od przygotowania grafik, profesjonalnych sesji fotograficznych, po tutoriale oraz materiały video w jakości 4k UHD. Dysponujemy prywatnym studiem nagraniowo-streamingowym gdzie Twoje materiały możemy wprowadzać do sieci za pomocą nowoczesnych narzędzi digitalowych. „Marketing Paznokciowy” nie ma dla nas już żadnych tajemnic. Rozwijamy sprzedaż naszych Klientów poprzez wysokiej jakości materiały produktowe. W tej branży Performance Marketing działa błyskawicznie i skutecznie.

TOP