Szkolenie dla salonów

Zakres szkoleń przeznaczony dla salonów. Jeżeli jesteś właścicielem, managerem salonu bądź pracownikiem i chciałbyś rozwijać swój salon pod kątem wiedzy, technik stylizacji to ta oferta skierowana jest właśnie dla Ciebie. Szkolenia i ich charakter ustalane są indywidualnie. Ty wiesz najbardziej na czym najbardziej Tobie zależy, jakie masz braki szkoleniowe albo w jakim kierunku chciałbyś się rozwijać.

Ogromna wiedza, szeroki zakres szkoleń oraz profesjonalizm naszych Instruktorów na pewno pozytywnie wpłynie na zwiększenie zysków w Twoim salonie.

1 000,00 zł
Brutto
Ilość

Salony stylizacji paznokci to wyselekcjonowana grupa, dla których profesjonalizm stanowi największą wartość. W dużej mierze o sukcesie danego salonu stanowi opinia na jego temat, kadra oraz profesjonalny zakres usług. Wiemy, że Klienta takiego salonu jest w stanie pojechać na drugi koniec miasta, bo wierzy, że właśnie ten salon zajmie się najlepiej jej paznokciami.

Dlatego też nasze szkolenia są idealnie dobrane i stanowią wartość dodaną dla każdego salonu. Zakres szkoleń jest bardzo szeroki i dostosowany do jego indywidualnych potrzeb. Tutaj raczej nie można mówić o standardowych rozwiązaniach tylko o szytych na miarę szkoleniach, które mają przynieść wymierny skutek w postaci zwiększonego obrotu. Odpowiednio wyszkolona kadra to klucz do sukcesu tworzenia biznesu jakim jest stylizacja paznokci

Od szkoleń podstawowych, szkoleń uzupełniających, specjalistycznych, po szkolenia produktowe, szkolenia techniczne aż po szkolenia instruktorskie. To wszystko jesteśmy w stanie zapewnić Twojemu salonowi i osobom w nim pracującym. Z salonami współpracujemy już bardzo długo, dlatego doskonale wiemy jak prowadzić takie zajęcia, na co zwrócić uwagę i co jest najważniejsze. Często jest tak, że podczas szkolenia wychodzą na jaw poważne braki szkoleniowe osób pracujących w salonach i często musimy modyfikować już prowadzone szkolenie.

Naszym zadaniem jest dostarczenie dla Twojego salonu najbardziej adekwatnego szkolenia, które zdecydowanie podniesie kompetencje, wiedzę oraz technikę pracujących w niej osób. Nawet po przeprowadzonym szkoleniu służymy pomocą i jesteśmy cały czas do Twojej dyspozycji.

Zaufało nam już wiele salonów. I to jest najlepszy dowód na to, żeby powierzyć nam rozwój szkoleniowy Twojego salonu stylizacji paznokci.

32 Przedmioty

Opis

Rodzaj Szkolenia
Stacjonarne
Czas Szkolenia
1 dzień
Czas Szkolenia
Indywidulane
Zakres Szkolenia
Indywidualnie
TOP