ABC hybrydowe - materiały

Stylizacja paznokci jest to temat rzeka i rynek, który się co chwilę zmienia. Nigdy nie możesz powiedzieć, że wiesz wszystko i umiesz wszystko. Nowe produkty, nowe techniki powodują, że nasza praca to ciągła nauka i podnoszenie własnych kompetencji. W naszej profesji nie ma limitów, ograniczać Ciebie może tylko Twoja wyobraźnia. 

Zebraliśmy najważniejsze materiały, informacje  na temat podstaw pracy, którą przekazujemy w formie odpowiednio przygotowanego e-booka. Komplet informacji, który w znaczący sposób ułatwi Tobie wejście w świat profesjonalnych stylizacji paznokci. E-booka + materiały dostajesz od nas na własność i zawsze będziesz mogła wrócić do tych materiałów w dowolnym terminie celem przypomnienia/odświeżenia sobie pewnych elementów.

49,00 zł
Brutto
Ilość

Stylizacja paznokci nie ma w zasadzie końca. Nie można powiedzieć, że już się wie wszystko i jest się specjalistą.

Praca stylistki to ciągła nauka, zdobywanie wiedzy i podpatrywanie jak inni tworzą piękne stylizacje celem usprawnienia swojej pracy i chociażby własnego rozwoju.

Dostęp do naszego e-booka to kompendium wiedzy zebranej w bardzo przyjazny i profesjonalny sposób. Cały e-book jest poprowadzony tak, żeby pomógł rozwiązywać problemy oraz wyjaśnił oczywiste i mniej oczywiste zagadnienia. W naszych e-bookach obalamy mity, które od wielu lat funkcjonują jako stereotypy i co gorsza są powielane. Dodatkowo zawsze będziesz mogła wrócić do tych materiałów i odświeżyć sobie pamięć. Materiały otrzymujesz na własność.

1199 Przedmioty

Opis

Poziom
Podstawowy
Rodzaj Szkolenia
E-book + materiały uzypełniające
Czas Szkolenia
do 4 godzin materiałów
TOP