French konstrukcyjny

Najbardziej trudna, skomplikowana i wymagająca technika. Perfekcyjnie wykonane paznokcie wymagająca olbrzymiej wiedzy, kompetencji oraz wielu godzin treningu. Po frenchu konstrukcyjnym rozpoznasz w kilka sekund umiejętności każdej stylistki i jej niepowtarzalny styl. Najbardziej ceniona technika przez ekspertów z  którą spotkasz się na wszystkich profesjonalnych zawodach. 

Te szkolenie uczy w najprostszy sposób jak wykonać stylizacje french konstrukcyjny. Można by powiedzieć szkolenie dla „opornych na umiejętności”. Dzięki trikom z tą trudna stylizacja poradzi sobie nawet osoba początkująca.

600,00 zł
Brutto
Ilość

Wiele przyszłych Stylistek ale nie tylko słysząc french konstrukcyjny wpada w panikę. Wiele osób myśli, że ta technika jest nie dla nich, trudna skomplikowana i zajmująca wiele czasu, żeby się jej nauczyć. Tak to jest prawda i nie ma co tego ukrywać. Chyba że poznasz triki które ułatwią to zadanie.

French konstrukcyjny to przede wszystkim perfekcyjne przygotowany kształt paznokcia oraz walory estetyczne. Po tym szkoleniu będziesz wiedzieć zarówno jak przygotować naturalny paznokieć, jak dociąć, podłożyć formę, jakie produkty i w jaki sposób muszą zostać użyte do pracy. Poznasz też prawidłową architekturę paznokcia.

 Pamiętaj jednak, że french konstrukcyjny wymaga od Ciebie dużo pracy, treningu i poświęcanego czasu na doszkalanie tej techniki. Bardzo trudna technika stylizacji paznokci od dziś może stać się bardzo prosta !!!

Co będzie na szkoleniu?:

o Przygotowanie  płytki za pomocą frezarki.

o Podkładanie formy. Nauczymy Ciebie jak podłożyć formę by paznokieć był jak najbardziej zbliżony do ideału, naturalności i smukłości. Instruktor zdradzi triki, co uczynić by forma nie spadała i nie przesuwała się

o Praca z akrylo-żelem, nauczymy Ciebie proporcji. ile produktu nałożyć, jak utwardzić prawidłowo.

o Proporcje frencha. Instruktor pokaże jak wyliczyć idealną proporcje białej części frencha względem różowej

o Zaciskanie idealnie i pięknie wyglądającego tunelu

o Dowiesz się na jakich produktach jest najłatwiej i najlepiej pracować

o Kroki piłowania

Poziom szkolenia jest wysoki, ale ze względu na triki, i prosta technikę będzie one odpowiednie dla każdego kto chodź trochę przedłużał paznokcie, i marzy by robić french-e konstrukcyjne

Szkolenie kończy się certyfikatem.

Po szkoleniu masz kontakt z instruktorem, możesz mnie pytać wysyłać zdjęcia, konsultować się.

29 Przedmioty

Opis

Poziom
Średnio zaawansowany bądź zaawansowany
Rodzaj Szkolenia
Szkolenie stacjonarne bądź online
Czas Szkolenia
od 12h do 16h
Zakres Szkolenia
Praktyka
Pozostałe Informacje
Najtrudniejsza technika
TOP