MIX zdobień salonowych

Wszystkie szkolenia, które przygotowaliśmy składają się ze szkoleń pojedynczych, które również można składać w odpowiednie moduły szkoleniowe. Naszym celem jest budowanie profesjonalnego środowiska stylistek paznokci. Dlatego bardzo indywidualnie traktujemy zakres naszych szkoleń. Specjalnie dla Twoich potrzeb jesteśmy w stanie przygotować program idealnie dopasowany do Twoich oczekiwań.

Jeżeli nie znalazłaś odpowiedniego szkolenia dla siebie, nie przejmuj się. Skontaktuj się z nami wybierając właśnie ten moduł. Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i przeprowadzi krótki wywiad. Na podstawie rozmowy dobierzemy dla Ciebie odpowiednie szkolenie albo zaproponujemy dla Ciebie indywidualne szkolenie, z którego będziesz na prawdę zadowolona. 

600,00 zł
Brutto
Ilość

Jeżeli nie znalazłaśStylizacja paznokci nie ma w zasadzie końca. Nie można powiedzieć, że już się wie wszystko i jest się specjalistą.

Praca stylistki to ciągła nauka, zdobywanie wiedzy i podpatrywanie jak inni tworzą piękne stylizacje celem usprawnienia swojej pracy i chociażby własnego rozwoju.

Zdobienia w stylizacji paznokci to temat rzeka. Nie ma końca i żadnych ograniczeń. Zdobienia to niekończąca się inspiracja, która może jeszcze bardziej podkreślić Twój warsztat i umiejętności. 

Program szkolenia:

Klasyczne i najbardziej uniwersalne zdobienia, które cieszą się zawsze powodzeniem wśród większości Klientek

Sezonowe i lekko zwariowane zdobienia, które są przygotowywane na specjalne okazje

Najbardziej „wykręcone” i niekonwencjonalne zdobienia, które od razu zwracaj na siebie uwagę i przyciągają wzrok

Jeżeli chcesz urozmaicić swoje stylizacje, chcesz poprawić swój warsztat albo wprowadzić duże świeżości, kreatywności oraz nutkę wariactwa to koniecznie weź udział w naszym szkoleniu. Będziesz bardzo zadowolona.

Nie ma możliwości, żeby zdobienia sprowadzić do jednego mianownika dlatego bądź z nami na bieżąco i sprawdzaj co nowego się pojawiło. Jeżeli chcesz wziąć udział w darmowym szkoleniu musisz dokonać zakupu, zarejestrować się na naszej stronie oraz polubić nas na FB i Insta. To chyba nie tak wiele za cenną dawkę wiedzy i fajnej zabawy.

 dla siebie odpowiedniego szkolenia z naszych podstaw szkoleniowych to się nie przejmuj. Całego programu nie jesteśmy w stanie umieścić na naszej stronie bo tego jest za dużo. Co jakiś czas dokładamy nowe szkolenia więc bądź na bieżąco z nami.

Naszym najważniejszym celem jest budowanie społeczności profesjonalistów związanych z branżą beauty oraz stylizacją paznokci. Nie ma szkolenia, które idealnie pasuje i realizuje Twoje pasje. Nie ma szkolenia, które uważasz, że bardzo mocno pomogłoby Ci się rozwijać. Nie ma szkolenia, które idealnie pasuje do Ciebie. Skontaktuj się z nami koniecznie. Zostaw nam kontakt do siebie i nasz konsultant skontaktuje się z Tobę. Na podstawie rozmowy razem i wspólnie dobierzecie szkolenie, które najlepiej będzie Tobie odpowiadać. Indywidualne i szyte na miarę szkolenia to jest również nasz specjalizacja. Jesteśmy związany z ta branżą już ponad 15 lat. Dlatego nasze doświadczenie, wiedza i know-how jest naprawdę unikatowy i chętnie „ skroimy” coś dla Ciebie na miarę.

13 Przedmioty

Opis

Poziom
Indywidualnie
Rodzaj Szkolenia
Stacjonarne
Czas Szkolenia
Indywidualnie
Zakres Szkolenia
Indywidualnie
Pozostałe Informacje
Szkolenie szyte na miarę
TOP