Zdobienia jesień 2019 - praktyka

Wszystkie szkolenia, które przygotowaliśmy składają się ze szkoleń pojedynczych, które również można składać w odpowiednie moduły szkoleniowe. Naszym celem jest budowanie profesjonalnego środowiska stylistek paznokci. Dlatego bardzo indywidualnie traktujemy zakres naszych szkoleń. Specjalnie dla Twoich potrzeb jesteśmy w stanie przygotować program idealnie dopasowany do Twoich oczekiwań.

Nasz jeden z bestsellerów czyli szkolenia sezonowe, bez których trudno się obejść. Zawsze w tym bloku szkoleń pokazujemy trendy w stylizacji paznokci, uczymy nowych technik oraz najbardziej popularnych motywów sezonych.

349,00 zł
Brutto
Ilość

Stylizacja paznokci nie ma w zasadzie końca. Nie można powiedzieć, że już się wie wszystko i jest się specjalistą.

Praca stylistki to ciągła nauka, zdobywanie wiedzy i podpatrywanie jak inni tworzą piękne stylizacje celem usprawnienia swojej pracy i chociażby własnego rozwoju. Zdobienia w stylizacji paznokci to temat rzeka. Nie ma końca i żadnych ograniczeń. Zdobienia to niekończąca się inspiracja, która może jeszcze bardziej podkreślić Twój warsztat i umiejętności. 

W tym roku na jesieni pojawiło się wiele nowości. Nowe produkty, nowe stylizacje oraz zupełnie świeże spojrzenie na zdobienia sezonowe. Chcesz się dowiedzieć co jest w tym okresie trendy to koniecznie zapisz się na te szkolenie. Nasze szkolenie to gwarancja dobrze wykonanej stylizacja paznokci pod względem technicznym oraz poznanie trendów, które zdobywają salony. Pamiętaj, że Wasze Klientki również czerpią wiedzę z internetu dlatego bądź na czasie!!!

Program szkolenia:

Klasyczne i najbardziej uniwersalne zdobienia sezonowe, które cieszą się zawsze powodzeniem wśród większości Klientek

Sezonowe i lekko zwariowane zdobienia, które są przygotowywane na specjalne okazje

Najbardziej „wykręcone” i niekonwencjonalne zdobienia, które od razu zwracaj na siebie uwagę i przyciągają wzrok

Jeżeli chcesz urozmaicić swoje stylizacje, chcesz poprawić swój warsztat albo wprowadzić duże świeżości, kreatywności oraz nutkę wariactwa to koniecznie weź udział w naszym szkoleniu. Będziesz bardzo zadowolona.

Nie ma możliwości, żeby zdobienia sprowadzić do jednego mianownika dlatego bądź z nami na bieżąco i sprawdzaj co nowego się pojawiło. Jeżeli chcesz wziąć udział w darmowym szkoleniu musisz dokonać zakupu, zarejestrować się na naszej stronie oraz polubić nas na FB i Insta. To chyba nie tak wiele za cenną dawkę wiedzy i fajnej zabawy.

Naszym najważniejszym celem jest budowanie społeczności profesjonalistów związanych z branżą beauty oraz stylizacją paznokci. Nie ma szkolenia, które idealnie pasuje i realizuje Twoje pasje. Nie ma szkolenia, które uważasz, że bardzo mocno pomogłoby Ci się rozwijać. Nie ma szkolenia, które idealnie pasuje do Ciebie. Skontaktuj się z nami koniecznie. Zostaw nam kontakt do siebie i nasz konsultant skontaktuje się z Tobę. Na podstawie rozmowy razem i wspólnie dobierzecie szkolenie, które najlepiej będzie Tobie odpowiadać. Indywidualne i szyte na miarę szkolenia to jest również nasz specjalizacja. Jesteśmy związany z ta branżą już ponad 15 lat. Dlatego nasze doświadczenie, wiedza i know-how jest naprawdę unikatowy i chętnie „ skroimy” coś dla Ciebie na miarę.

20 Przedmioty

Opis

Poziom
Podstawowy
Rodzaj Szkolenia
Stacjonarne
Czas Szkolenia
1 dzień
Zakres Szkolenia
Zdobienia sezonowe - jesień
Pozostałe Informacje
Szkolenie szyte na miarę

You might also like

TOP